Prawdopodobnie najsmaczniejszy Catering w Wiśle :)

 

Posiłki przygotowywane w Willi Dana, znane są w całej Wiśle. Często zaopatrujemy różnego rodzaju imprezy plenerowe oraz eventy. Od lat zajmujemy się organizacją cateringów na terenie Wisły i okolic. Realizujemy rozmaite zamówienia, nie tylko te z naszej oferty, ale również specjalne, według życzeń klienta. Dla każdego przygotujemy coś smacznego.

 

Oferty do pobrania:

Oferta Korytka

Oferta Śniadaniowa - Zestawy Śniadaniowe

Oferta Obiadowa - Zestawy Obiadowe

Oferta Wielkanocna - Śniadanie Wielkanocne (zamówienia tylko do 25 marca)

 

 

 

Korytko

Korytka to jedna z naszych kulinarnych perełek. Zestaw pysznych, różnorodnych potraw, podanych na eleganckiej zastawie – do wyboru drewniana góralska taca lub metalowa elegancka patera. Gorące i smakowicie pachnące korytko dostarczymy prosto na stół.

Zestaw Korytko dostarczymy na umówioną godzinę w specjalnych pojemnikach termicznych, gwarantujących, że jedzenie będzie w idealnej temperaturze. Wystarczy do nas zadzwonić, wybrać odpowiedni zestaw, a resztą zajmiemy się my. Dowóz Gratis!

Szybki kontakt

Jeśli chcą nam Państwo zadać pytanie, dowiedzieć się więcej na temat willi lub cateringu, prosimy o skorzystanie z poniższego formularza, a skontaktujemy się z Państwem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych.
© 2016 Copyright by Dana-Wisła
WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE