Doskonała lokalizacja, niepowtarzalny klimat i przyjazna atmosfera to tylko kilka powodów, dla których warto nas odwiedzić. Willa Dana jest miejscem dla osób poszukujących wytchnienia i odpoczynku. Dzięki swojej malowniczej lokalizacji, spokojnej dzielnicy Wisły, w zalesionym zakątku odpoczną Państwo od codzinnego zgiełku. Do ścisłego centrum prowadzi utwardzona ścieżka spacerowa wzdłuż rzeki Wisły, idelna na piesze spacery lub wycieczki rowerowe. To nie tylko świetne miejsce wypadowe na wielogodzinne wycieczki. To, przede wszystkim miejsce, w którym mogą Państwo wypocząć, zrelaksować się i oddać się słodkiemu „nic nieróbstwu”, po intensywnym dniu, pełnym atrakcji.

Oferujemy nowe, schludne, przytulne pokoje o podyższonym standardzie, w którcy poczują państwa prawdziwy urok wypoczynku - spokój, ciszę i bliskość natury. Dbamy aby nasi goście czuli się u nas komfortowo dlatego nieustannie dążymy do zaspokojenia państawa potrzeb. Służymy pomocą oraz doradztwem tak aby spędzony w Wiśle czas był niezapomnianą pamiątką.

Dodatkowo możemy Państwu zaoferować korzystne rabaty na kawę i słodkości oraz rabat na relaks w zaprzyjaźnionych kompleksach sportowo-rekreacyjnych. Basen, kręgielnia, spa, wyciąg Kiczera – z tych atrakcji nasi gości mogą korzystać po promocyjnych cenach.

Gwarantujemy miłą i przyjazną atmosferę. Pragniemy, aby spędzony u nas czas był dla Państwa przyjemną odskocznią od życia codziennego.

Szybki kontakt

Jeśli chcą nam Państwo zadać pytanie, dowiedzieć się więcej na temat willi lub cateringu, prosimy o skorzystanie z poniższego formularza, a skontaktujemy się z Państwem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych.
© 2016 Copyright by Dana-Wisła
WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE