Trudno wyobrazić sobie prawdziwy wypoczynek, bez dobrego jedzenia. Willa Dana to wyjątkowe miejsce. Szczególny nacisk kładziemy na to, aby każdy posiłek był różnorodny, przygotowany z pasją i oczywiście smaczny. Nasza kuchnia jest znana w całej okolicy – zajmujemy się cateringiem oraz organizacją imprez okolicznościowych, takich jak wesela, jubileusze czy eventy w naszej Willi lub w dowolnej lokalizacji w Wiśle, lub okolicach.

W sali jadalnej panuje przytulna, miła atmosfera. Kameralna jadalnia to miejsce, gdzie w spokoju mogą Państwo zjeść smaczny posiłek.

Śniadania podawane są w godzinach od 8:00 do 9:30 w formie bufetu szwedzkiego, co gwarantuje różnorodny wybór. Oprócz zimnych przekąsek, różnego rodzaju wędlin i serów, każde śniadanie składa się również z 3 różnych, ciepłych posiłków. Dodatkowo różne joghurty, kilka rodzi płatków do mleka, dżem a nawet miód znajdziecie na bufecie śniadaniowym. Po takim śniadaniu dzień w Wiśle będzie czystą przyjemnością. Ponadto przez całą dobę mają Państwo dostęp do bufetu z gorącymi napojami, gdzie do wyboru jest kawa rozpuszczalna i mielona, czekolada na gorąco i kilka rodzajów herbat. Jaka jest cena za śniadanie? Dla naszych Gości śniadanie jest GRATIS!!

Nawet najlepsze śniadanie nie zastąpi pysznej i obfitej obiadokolacji...

Obiadokolacje podawane są w godzinach od 16:00 do 18:00 - przyrządzane na zamówienie w cenie 30zł od osoby. Zupa, kilka rodzajów mięs, danie bezmięsne, kilka rodzajów surówek, a do tego soki. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jesteśmy dumni z naszej kuchni i naszych potraw i bardzi miło nam gdy nasi goście do nas wracają i wspominają smak naszych potraw zamawiając sobie obaidokolację. Smacznego!

.

Szybki kontakt

Jeśli chcą nam Państwo zadać pytanie, dowiedzieć się więcej na temat willi lub cateringu, prosimy o skorzystanie z poniższego formularza, a skontaktujemy się z Państwem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych.
© 2016 Copyright by Dana-Wisła
WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE