Trudno wyobrazić sobie prawdziwy wypoczynek, bez dobrego jedzenia. Willa Dana to wyjątkowe miejsce. Szczególny nacisk kładziemy na to, aby posiłki były różnorodne, przygotowane z pasją i oczywiście smaczne. Nasza kuchnia jest znana w całej okolicy – zajmujemy się cateringiem oraz organizacją imprez okolicznościowych (m. in. wesela, jubileusze, eventy zarówno w naszym obiekcie, jak i dowolnej innej lokalizacji).

 

Śniadania podawane są w godzinach od 8:00 do 9:30 w formie bufetu szwedzkiego, co gwarantuje różnorodny wybór. Oprócz zimnych przekąsek, różnego rodzaju wędlin i serów, każde śniadanie składa się również z trzech różnych, ciepłych posiłków. Dodatkowo jogurty, kilka rodzajów płatków do mleka, dżemy, miody, nutella, pieczywo jasne, ciemne, tostowe. Po takim śniadaniu dzień w Wiśle będzie czystą przyjemnością. Ponadto przez całą dobę mają Państwo dostęp do bufetu z gorącymi napojami, gdzie do wyboru jest kawa rozpuszczalna i mielona, czekolada na gorąco i kilka rodzajów herbat. Jaka jest cena za śniadanie? Dla naszych Gości śniadanie jest GRATIS!!

 

Obiadokolacja podawana jest w godzinach od 16:00 do 18:00 - przyrządzana na zamówienie. Cena obiadokolacji dla osoby dorosłej oraz dzieci powyżej 9 lat to 35zł. Możliwość wykupienia odiadokolacji dla dzieci tzw "obiadokolacja - połowka", mają tylko i wyłącznie dzieci poniżej 9 roku życia. Obiadokolacja składa się z: zupy, trzech rodzajów mięs, dania bezmięsnego, kilku rodzajów surówek i dodatków, a do tego soki owocowe, woda oraz napoje gorące. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

.

© 2016 Copyright by Dana-Wisła
WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE