Zadzwoń Zadzwoń
Rezerwuj teraz

Śniadania i Obiadokolacje

Śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, to gwarancja, że każdy znajdzie coś dla siebie. Bogaty wybór ciepłych dań a do tego zimna płyta, pomidor, ogórek, jugurty, płatki z mlekiem oraz wiele innych pyszności dla naszych Gości zupełnie ZA DARMO.

 

 

Trudno wyobrazić sobie prawdziwy wypoczynek, bez dobrego jedzenia. Willa Dana to wyjątkowe miejsce. Szczególny nacisk kładziemy na to, aby posiłki były różnorodne, przygotowane z pasją i oczywiście smaczne. Nasza kuchnia jest znana w całej okolicy – zajmujemy się cateringiem oraz organizacją imprez okolicznościowych (m. in. wesela, jubileusze, eventy zarówno w naszym obiekcie, jak i dowolnej innej lokalizacji).

 

Śniadania podawane są w godzinach od 8:00 do 9:30 w formie bufetu szwedzkiego, co gwarantuje różnorodny wybór. Oprócz zimnych przekąsek, różnego rodzaju wędlin i serów, każde śniadanie składa się również z trzech różnych, ciepłych posiłków. Dodatkowo jogurty, kilka rodzajów płatków do mleka, dżemy, miody, nutella, pieczywo jasne, ciemne, tostowe. Po takim śniadaniu dzień w Wiśle będzie czystą przyjemnością. Ponadto przez całą dobę mają Państwo dostęp do bufetu z gorącymi napojami, gdzie do wyboru jest kawa rozpuszczalna i mielona, czekolada na gorąco i kilka rodzajów herbat. Jaka jest cena za śniadanie? Dla naszych Gości śniadanie jest GRATIS!!

 

Obiadokolacja podawana jest w godzinach od 16:00 do 17:00 - przyrządzana na zamówienie. Cena obiadokolacji dla osoby dorosłej oraz dzieci powyżej 9 lat to 60zł. Możliwość wykupienia odiadokolacji dla dzieci tzw "obiadokolacja - połowka", mają tylko i wyłącznie dzieci poniżej 9 roku życia. Obiadokolacja składa się z: zupy, paru rodzajów mięs, dania bezmięsnego, kilku rodzajów surówek i dodatków, a do tego soki owocowe, woda oraz napoje gorące. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

.

Kontakt

Willa Dana

ul. Na Groń 6a, 43-460 Wisła
tel. +48 602 506 349, e-mail: danawisla@o2.pl

NIP: 548-134-05-38
PKO BP SA
PL 54 1020 1390 0000 6302 0175 9109
BIC: BPKOPLPW